IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

Natalia Petrova

Natalia Petrova
Kobiety
Natalia Petrova

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 22/01/2013

Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitimeWto Sty 22, 2013 3:45 pm
Natalia Petrova
Aktorka, piosenkarka
Wygląd
Natalia zdecydowanie wyróżnia się swoim wyglądem. Jest niewysoką - ma zaledwie metr sześćdziesiąt wzrostu - blondynką.
Natalia jest dwudziestoparoletnią kobietą o niezwykle pociągającym wyglądzie. Ma długie, gęste, falowane blond włosy, które w promieniach Słońca wydają się niemalże złote. Jej oczy są duże i jasne, niebieskie niczym tafla wody. Kiedy się denerwuje ma się wrażenie, że robią się ciemniejsze i widać w nich iskry. Inną cechą jej wyglądu godną wspomnienia są duże i ładnie wykrojone usta, które zawsze ma lekko uchylone kiedy jest czymś zaintrygowana, a zaciśnięte w wąską linię gdy się złości. Ciemne brwi o łagodnym kształcie łuku samoistnie unoszą się w geście zdziwienia bądź dezaprobaty zachowaniem jakiejś osoby bądź danym wydarzeniem. Niski wzrost nadrabia kolorowymi, lecz gustownymi strojami i swoim charakterem. Jej sylwetka jest seksowna, kobieca w kształcie tak zwanej klepsydry. Ma duże, jędrne piersi, które zawsze stara się podkreślić za pomocą dekoltu i ładnie zaokrąglone biodra oraz pupę. Jak zostało już wspomniane, Natalia wyróżnia się strojem. Lubi odważne kolory, ale zawsze stara się wyglądać elegancko. Nie pogardzi klasycznymi kolorami takimi jak biel i czerń, ale wtedy zawsze stara się dobrać odpowiednią biżuterię by strój nie był mdły i nieciekawy. Jak na aktorkę przystało, Natalię rozpozna się po teatralnych gestach, wszelka gestykulacja rąk by wyrazić podziw lub gniew jest nieodłączną cechą jej wyglądu. Jednak tym co naprawdę ją wyróżnia pośród innych kobiet jest głos - mocny, czysty i melodyjny. Potrafi pięknie śpiewać i za pomocą swoich strun głosowych wywoływać wszelkie skrajne emocje w jej słuchaczach - od radości po głęboki smutek. Podsumowując, Natalia to pełna gracji dama, którą zdecydowanie trudno jest przeoczyć w tłumie.


Charakter
Natalia na pewno jest nieprzeciętną osobą, wyróżniającą się na tle innych kobiet swoim charakterem. To dumna i pewna siebie diva, która wykorzystuje swój intelekt i wdzięk by osiągnąć cel. W przeciwieństwie do niektórych kobiet jej marzeniem nie jest znalezienie sobie męża i założenie rodziny. Ba! Bynajmniej. Dla Natalii małżeństwo równałoby się z ograniczeniem wolności, a na to nigdy nie chce sobie pozwolić. Boi się stracenia kontroli nad swoim życiem. Jest bardzo niezależna i nie znosi również kiedy ktoś się nad nią lituje. To prawdziwa rosyjska dusza - piękna, dzika i niebezpieczna. Nigdy nie możesz przewidzieć jak się zachowa. Natalia jest temperamentna, kiedy coś nie układa się po jej myśli to staje się bardzo nerwowa. Jako gwiazda jest również kapryśna, ma własne wyczucie smaku i jeśli coś jej się nie podoba to zawsze o tym głośno mówi. Natalia jest również inteligentna i sprytna, ma dobrą pamięć i zawsze stara się nie ujawniać o sobie zbyt dużo informacji. Woli pozostać dla innych tajemniczą, niedostępną divą, którą mogą podziwiać, ale nie mogą posiąść. Władza ją pociąga, uwielbia ryzyko i wszelkiego rodzaju gierki. Nie tylko te słowne. Do płci przeciwnej podchodzi z dystansem, lubi flirtować, ale stara się nie przekraczać pewnych granic. Mimo wszystko Natalia ma swoje zasady, których się trzyma. Nigdy nie pozwoliłaby sobie na seks z mężczyzną, którego nie zna i nie kocha. Mimo, że zdarza się jej być impulsywną zawsze potrafi powstrzymać się przed zrobieniem czegoś tak głupiego i nierozsądnego. Jest honorowa, nie zabiłaby bezbronnej osoby, ani nie złamałaby danego przez siebie słowa.
Jako aktorka Natalia jest niesamowicie dobrą kłamczuchą. Potrafi skłamać patrząc się prosto w oczy, bez żadnego zająknięcia. W swoim zawodzie dosyć często wykorzystuje tę umiejętność. Potrafi przybierać nowe maski i udawać kogoś, kim nie jest. Robi to, bo boi się być zranioną i wykorzystaną. Gdy ktoś ją skrzywdził to potrafi posunąć się do najgorszych rzeczy, byle tylko się zemścić. Potrafi wybaczać, ale gdyby skrzywdzono bliskie jej osoby, nic nie byłoby w stanie jej powstrzymać przed wymierzeniem sprawiedliwości. Wbrew pozorom Natalia jest osobą wrażliwą i troskliwą. Jest godna zaufania, można jej powierzyć największe sekrety, a ona będzie milczeć jak grób. To wesoła i zadziorna osóbka, o śmiałych poglądach i raczej ciętych ripostach, która uwielbia się śmiać i żartować. Zdarza jej się być ironiczną, wręcz sarkastyczną, ale taka już po prostu jest i nic tego raczej nie zmieni. W głębi serca chciałaby się zakochać, bo boi się samotności, ale przez strach przed odrzuceniem trudno jest jej sobie kogoś znaleźć.


Historia
Historia Natalii rozpoczyna się pewnej zimowej nocy, kiedy to na moskiewskich ulicach szalała ogromna śnieżyca, a ludzie tak szybko zamarzali na śmierć, że władze nie nadążały z usuwaniem skostniałych od zimna ciał. Właśnie wtedy w domu Aleksieja i Darii rodzi się pierwsza córka, Natalia. Jej poród matka znosi z trudem, prawie przypłacając go życiem. Jej następne dzieci - Varvara, Alina i Igor przychodzą na świat bez żadnych problemów. W każdym razie, dziewczynce nadano imię Natalia, a że matka była katoliczką to w tej samej wierze wychowywano córkę. Dzieciństwo Natalii jest najszczęśliwiej okresem w jej życiu. Mimo pogarszającej się sytuacji finansowej Aleksieja i Darii, ich dzieci są szczęśliwe. Wszystko ulega zmianie gdy przez problemy w pracy Aleksiej zaczyna popadać w alkoholizm. Gdy dziewczynka kończy trzynaście lat ich ojciec traci stanowisko w urzędzie i z powodu długów zmuszony zostaje sprzedać rodzinną posiadłość. Natalia i jej rodzina przeprowadzają się do małej kamieniczki. Z powodu problemów finansowych nie może chodzić do szkoły, więc matka w wolnym czasie sama ją wszystkiego uczy. Po dwóch latach wiecznych kłótni rozpada się małżeństwo Darii i Aleksieja. Mężczyzna odchodzi i słuch po nim ginie. Natalia w wieku piętnastu lat zostaje zmuszona pracować by pomagać matce. Pracuje gdzie tylko się da, ale to nadal za mało. Nie starcza im na czynsz, więc ponownie Daria i jej dzieci zmuszone są opuścić dom. Zamieszkują w ośrodkach pomocy dla ubogich, ale w końcu i przytułek trzeba kiedyś opuścić. Przeprowadzają się do najbiedniejszej dzielnicy w Moskwie.
A nadchodzi zima.
Podczas świąt Igor zapada na nieznaną chorobę i wkrótce umiera. Podobny los czeka Alinę, która również żegna się ze światem, lecz dopiero w lutym. Daria zostaje sama z dwoma córkami. Varvara zaczyna przechodzić okres dojrzewania. Jest buntownicza i nie chce żyć w moskiewskich slamsach. Ucieka razem ze swoim chłopakiem i ponownie, jak po ojcu, słuch po niej ginie. Daria i Natalia zostają same. Jest to bardzo trudny okres dla ich dwójki, problemy ze znalezieniem pracy zmuszają matkę Natalii do podjęcia drastycznych kroków - zostaje ona prostytutką. Dzięki zarobionym pieniądzom udaje im się wyjść z finansowego dołka. W tym samym czasie Natalii cudem udaje się zdobyć pracę służącej w domu pewnego bogatego biznesmena z zachodu. Staje się osobistą służką córki bogacza, która bardzo się do niej przywiązuje i traktuje jak siostrę. Uczy ona Natalię języka angielskiego, gry na pianinie i śpiewu w zamian za towarzystwo Rosjanki. Dziewczynka bowiem jest bardzo samotna, zapracowanego ojca nie ma wiecznie w domu. Po roku pracy jako prostytutka Daria zostaje zabita przez jednego z pijanych klientów i Natalia zostaje sama. Jest zrozpaczona i gdyby tragedii w jej życiu było mało, okazuje się, że biznesmen u którego pracuje wraca do ojczyzny - Stanów Zjednoczonych. Natalia nie wie co robić, jest sama i w tym momencie los się do niej uśmiecha - córka biznesmena pragnie by dziewczyna jechała z nimi. Ojciec po namowach córki zgadza się i tak panna Petrova trafia do USA. Zaznaje tam zupełnie innego życia niż w Rosji. Odwiedza ona kina i teatry, zachwycając się grającymi tam aktorami. Pragnie być taka jak oni - niezależna i szczęśliwa. Dzięki pomocy jednego ze służących w domu udaje jej się dotrzeć na przesłuchanie do roli w sztuce teatralnej. Zauroczeni urodą młodej Rosjanki i jej głosem dają jej rolę- niewielką, ale jednak. Niestety w ten sposób Natalia musi odejść ze swojej poprzedniej pracy. Postanawia postawić wszystko na jedną kartę. Wynajmuje mieszkanko w mieście i odchodzi. Poświęca się całkowicie sztuce, która okazuje się być jej przepustką do lepszego życia. Zostaje zauważona przez jednego z reżyserów, który proponuje jej rolę w swoim przedstawieniu. Dalej wszystko idzie już szybko - Natalia rozwija się, zdobywa sławę i zarabia pieniądze jako aktorka, staje się jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy. Oczywiście, z pracą nie można przesadzać, więc kobieta po zagraniu w ostatniej sztuce postanawia wyjechać w jakieś spokojne miejsce - Lost Island i odpocząć od wielkomiejskiego życia, a kto wie? Może nawet przeprowadzić się tam na stałe?





Ostatnio zmieniony przez Natalia Petrova dnia Nie Sty 27, 2013 8:18 pm, w całości zmieniany 6 razy
Simone Fontane
Franchetti
Simone Fontane

Liczba postów : 39
Data dołączenia : 04/07/2012
Wiek : 27

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitimeCzw Sty 24, 2013 9:38 pm
Jedyne co znalazłem to powtórzenie w jedenastej linijce historii:
Cytat :
Natalia nie może chodzić do szkoły, więc matka w wolnym czasie sama ją ją wszystkiego uczy.

Ogólnie karta jest bardzo ciekawa, zwłaszcza bogata historia, a wiec ode mnie AKCPET!
Natalia Petrova
Kobiety
Natalia Petrova

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 22/01/2013

Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitimePią Sty 25, 2013 9:16 am
Dziękuję. Już poprawiłam ten błąd (;
Michael Moretti
De Lucia
Michael Moretti

Liczba postów : 42
Data dołączenia : 22/02/2012

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitimeNie Sty 27, 2013 2:39 pm
Przede wszystkim w regulaminie jest taka oto informacja:
Cytat :
Waga sygnatury nie może przekroczyć pięćdziesięciu kilobajtów, a jej łączna wysokość dwustu pikseli. Awatary muszą przedstawiać postać gracza
Waga Twojej sygnatury to 397,2 kB, więc prawie osiem razy więcej niż dozwolona.

A co się tyczy samej Karty:
Cytat :
Jest niewysoką (ma zaledwie metr sześćdziesiąt wzrostu) blondynką o figurze klepsydry
Nawiasów powinno się raczej (przynajmniej ja tak zawsze robię, jestem zacofany) unikać w tekście literackim - czyż nie lepiej wyglądałoby to, gdyby zastąpić je myślnikami?

Cytat :
Ma długie, gęste falowane blond włosy
Zabrakło przecinka po "gęste".

Cytat :
Jej oczy są duże i jasne, niebieskie niczym tafla wody. Kiedy się denerwuje ma się wrażenie, że jej oczy robią się ciemniejsze i widać w nich iskry. Inną cechą jej wyglądu godną wspomnienia są duże i ładnie wykrojone usta, które zawsze ma lekko uchylone kiedy jest czymś zaintrygowana, a zaciśnięte w wąską linię gdy się złości. Jej ciemne brwi o łagodnym kształcie łuku samoistnie unoszą się w geście zdziwienia bądź dezaprobaty zachowaniem jakiejś osoby bądź danym wydarzeniem
Naprawdę, można napisać zdanie bez słowa "jej" Razz

Cytat :
Jest niewysoką (ma zaledwie metr sześćdziesiąt wzrostu) blondynką o figurze klepsydry […] Natalia nie należy zdecydowanie do wysokich kobiet, ma zaledwie metr sześćdziesiąt wzrostu […] Jej sylwetka jest seksowna, kobieca w kształcie tak zwanej klepsydry
Może to przez to, że jestem tylko facetem, ale nie widzę różnicy w tych zdaniach.

Cytat :
Jednak tym co naprawdę ją wyróżnia pośród innych kobiet jest głos- mocny, czysty i melodyjny. Potrafi pięknie śpiewać i za pomocą swoich strun głosowych wywoływać wszelkie skrajne emocje w jej słuchaczach- od radości po głęboki smutek […] To prawdziwa rosyjska dusza- piękna, dzika i niebezpieczna […] Zauroczeni urodą młodej Rosjanki i jej głosem dają jej rolę- niewielką, ale jednak
No nie, znowu? Nie wiem skąd się wzięła ta głupia moda, ale spację stawia się PO OBU STRONACH myślnika (chyba, że łączy on dwa słowa, jak np. czarno-biały, wtedy spacji w ogóle nie ma).

Cytat :
Nigdy nie pozwoliłaby sobie na seks z mężczyzną, którego nie zna i nie kocha
Taka mała refleksja - widać, że jestem baaardzo zacofany, bo myślałem, iż tylko prostytutki uprawiają seks z takimi osobami. Cóż, człowiek uczy się całe życie.

Cytat :
Jej poród matka znosi z trudem prawie przypłacając go życiem
Przecinek po "trudem".

Cytat :
Dzieciństwo Natalii jest najszczęśliwiej okresem w jej życiu było
Wybacz, ale uśmiałem się przy tym zdaniu. W końcu "jest" czy "było"?

Cytat :
Ucieka razem ze swoim chłopakiem i ponownie jak po ojcu słuch po niej ginie
"jak po ojcu" otocz z dwóch stron przecinkami.

Poza tym błędów nie widzę, tylko liczebniki zapisz słownie.
Nie wiem dlaczego, ale Twoja historia brzmi jak te opowiadane przez lektora "Trudnych spraw" czy innego badziewia xD Tylko się nie obrażaj, tak mi się skojarzyło.
Jak poprawisz błędy, akcept.
Natalia Petrova
Kobiety
Natalia Petrova

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 22/01/2013

Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitimeNie Sty 27, 2013 3:42 pm
Michael Moretti napisał:
Przede wszystkim w regulaminie jest taka oto informacja:
Cytat :
Waga sygnatury nie może przekroczyć pięćdziesięciu kilobajtów, a jej łączna wysokość dwustu pikseli. Awatary muszą przedstawiać postać gracza
Waga Twojej sygnatury to 397,2 kB, więc prawie osiem razy więcej niż dozwolona.

Poprawiłam.

Cytat :
A co się tyczy samej Karty:
Cytat :
Jest niewysoką (ma zaledwie metr sześćdziesiąt wzrostu) blondynką o figurze klepsydry
Nawiasów powinno się raczej (przynajmniej ja tak zawsze robię, jestem zacofany) unikać w tekście literackim - czyż nie lepiej wyglądałoby to, gdyby zastąpić je myślnikami?

Jeżeli uważasz, że tak jest lepiej... W każdym razie poprawiłam.

Cytat :
Cytat :
Ma długie, gęste falowane blond włosy
Cytat :
Zabrakło przecinka po "gęste".

Ok, poprawione.

Cytat :
Jej oczy są duże i jasne, niebieskie niczym tafla wody. Kiedy się denerwuje ma się wrażenie, że jej oczy robią się ciemniejsze i widać w nich iskry. Inną cechą jej wyglądu godną wspomnienia są duże i ładnie wykrojone usta, które zawsze ma lekko uchylone kiedy jest czymś zaintrygowana, a zaciśnięte w wąską linię gdy się złości. Jej ciemne brwi o łagodnym kształcie łuku samoistnie unoszą się w geście zdziwienia bądź dezaprobaty zachowaniem jakiejś osoby bądź danym wydarzeniem
Cytat :
Naprawdę, można napisać zdanie bez słowa "jej" Razz

Faktycznie, za dużo było tych powtórzeń.

Cytat :
Jest niewysoką (ma zaledwie metr sześćdziesiąt wzrostu) blondynką o figurze klepsydry […] Natalia nie należy zdecydowanie do wysokich kobiet, ma zaledwie metr sześćdziesiąt wzrostu […] Jej sylwetka jest seksowna, kobieca w kształcie tak zwanej klepsydry
Może to przez to, że jestem tylko facetem, ale nie widzę różnicy w tych zdaniach.

Nie zauważyłam, że dwa razy napisałam o wzroście. Zmieniłam to. Co zaś się tyczy figury - tak, masz rację. Jesteś tylko facetem. Jest różnica, są różne rodzaje sylwetek jabłko, gruszka, wazon, kolumna... Tak czy siak najbardziej seksowną z nich jest właśnie klepsydra - to najbardziej proporcjonalna sylwetka.

Cytat :
Jednak tym co naprawdę ją wyróżnia pośród innych kobiet jest głos- mocny, czysty i melodyjny. Potrafi pięknie śpiewać i za pomocą swoich strun głosowych wywoływać wszelkie skrajne emocje w jej słuchaczach- od radości po głęboki smutek […] To prawdziwa rosyjska dusza- piękna, dzika i niebezpieczna […] Zauroczeni urodą młodej Rosjanki i jej głosem dają jej rolę- niewielką, ale jednak
[quote]No nie, znowu? Nie wiem skąd się wzięła ta głupia moda, ale spację stawia się PO OBU STRONACH myślnika (chyba, że łączy on dwa słowa, jak np. czarno-biały, wtedy spacji w ogóle nie ma).[quote]

Cytat :
Cytat :
Nigdy nie pozwoliłaby sobie na seks z mężczyzną, którego nie zna i nie kocha
Taka mała refleksja - widać, że jestem baaardzo zacofany, bo myślałem, iż tylko prostytutki uprawiają seks z takimi osobami. Cóż, człowiek uczy się całe życie.

Cóż, źle myślałeś. Ale dobrze, że zrozumiałeś błąd. Na naukę nigdy nie jest za późno (:
Tak się składa, że nie tylko prostytutki tak robią. Nie zrozumiałeś sensu tego zdania - chodziło mi o to, że Natalia nie jest desperatką, która byłaby w stanie iść do łóżka z pierwszym lepszym, bo ma ochotę lub w ten sposób osiągnie jakiś cel.


Cytat :
Cytat :
Jej poród matka znosi z trudem prawie przypłacając go życiem
Przecinek po "trudem".

Ok.

Cytat :
Dzieciństwo Natalii jest najszczęśliwiej okresem w jej życiu było
[quote]Wybacz, ale uśmiałem się przy tym zdaniu. W końcu "jest" czy "było"?[quote]

Cieszę się, że to Cię rozbawiło. Najwidoczniej mam talent komediowy, o którym istnienia nie miałam pojęcia. Najwidoczniej powinnam zmienić Natalii profesję na kabareciarza, chyba odnalazłam swoje powołanie. A tak na poważnie - nie zauważyłam tego błędu, poprawiłam go.

Cytat :
Cytat :
Ucieka razem ze swoim chłopakiem i ponownie jak po ojcu słuch po niej ginie
"jak po ojcu" otocz z dwóch stron przecinkami.

Ok.

Cytat :
Poza tym błędów nie widzę, tylko liczebniki zapisz słownie.
Nie wiem dlaczego, ale Twoja historia brzmi jak te opowiadane przez lektora "Trudnych spraw" czy innego badziewia xD Tylko się nie obrażaj, tak mi się skojarzyło.
Jak poprawisz błędy, akcept.

Poprawiłam liczebniki.

No nie, wydało się. Tak, to ja jestem scenarzystką ,,Trudnych spraw" i ,,Dlaczego ja". Od kilku lat współpracuje z producentami. Słyszałeś o historii Dariusza i wanny? Teraz wiesz, kto ją stworzył.

Michael Moretti
De Lucia
Michael Moretti

Liczba postów : 42
Data dołączenia : 22/02/2012

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitimeNie Sty 27, 2013 5:56 pm
Przykro mi, ale sygnatury NIE poprawiłaś. Zmniejszenie jej HTML-em nie zmniejsza wcale wagi pliku. Może lepiej w ogóle z niej zrezygnować, a przynajmniej zrezygnować z ruchomej? Latający obrazek pod postem nikomu do szczęścia nie jest potrzebny.

Cytat :
Co zaś się tyczy figury - tak, masz rację. Jesteś tylko facetem. Jest różnica, są różne rodzaje sylwetek jabłko, gruszka, wazon, kolumna... Tak czy siak najbardziej seksowną z nich jest właśnie klepsydra
Bez wątpienia, co nie zmienia faktu, że dwa razy wspomniałaś o figurze w kształcie klepsydry.

Cóż, potwierdza się moje zacofanie. Nadal nic nie rozumiem z tych wyjaśnień o seksie, poza tym, że nie zrobiłaby tego dla osobistych korzyści. Zostawmy ten temat, nie chcę się kompromitować :c
Dobra, zrób coś z tą sygnaturą i dwukrotnym wspomnieniem o klepsydrze, a dam Ci spokój. Aha, jeszcze możesz usunąć "to" w tym zdaniu:
Cytat :
Niski wzrost nadrabia to kolorowymi, lecz gustownymi strojami i swoim charakterem
Bo jest tam niepotrzebne.
Natalia Petrova
Kobiety
Natalia Petrova

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 22/01/2013

Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitimeNie Sty 27, 2013 8:19 pm
Poprawiłam błędy i usunęłam sygnaturę.
Michael Moretti
De Lucia
Michael Moretti

Liczba postów : 42
Data dołączenia : 22/02/2012

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitimeNie Sty 27, 2013 8:22 pm
O tak, teraz w pełni zasłużony AKCEPT!
Witaj w Lost Island.
Sponsored content


Natalia Petrova  Empty
Natalia Petrova  I_icon_minitime


Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mafia PBF • Dołącz do rodziny! :: Wprowadzenie :: Zapisy :: Zaakceptowane-