IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

forumowa twórczość

Chet Baker
Franchetti
Chet Baker

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 14/11/2012

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

forumowa twórczość Empty
forumowa twórczość I_icon_minitimeSro Sty 09, 2013 6:51 pm
Aż dziw bierze, że jeszcze nie ma tu takiego tematu. Sami wiecie, co powinno tu się znaleźć, a że na forum ostatnio trochę cicho, może to nas rozrusza. Więc, ja zacznę.

Podsyłam linki do moich nagrań. Gram jazz na fortepianie z 10 lat, chętnie posłucham, co powiecie, tym bardziej, że odniosłem wrażenie, że szefostwo jest w ten gatunek zaangażowane (gdzieś mi mignęło nazwisko Cole'a Portera, a swojego czasu jakiś dział miał jako obrazek portret Django Reinhardta). Zatem, do rzeczy:

BEAUTIFUL LOVE

RE: PERSON I KNEW

THE DAYS OF WINE AND ROSES

Aranżacje i improwizacje są moje.
Nadmienię jeszcze, że na klarnecie na ostatnim kawałku gra mój przyjaciel. Wiem, wszędzie są błędy, gdzieniegdzie nie ten klawisz, gdzieniegdzie nie zdążyłem z akordem, gdzieniegdzie opóźnienia, itd. No cóż, póki się w końcu nie nauczę porządnie grać, to musi mi wystarczyć. Jakość też nie powala, ale dysponuję wyłącznie dyktafonem w telefonie.

Zatem, czekam na Wasze opinie oraz oczywiście udostępnienie Waszej twórczości Smile


/Tam coś jest pogmatwane z reklamami na 4shared, więc podpowiem, że w prawym górnym rogu macie "skip ad", żeby przejść do nagrań Wink

Michael Moretti
De Lucia
Michael Moretti

Liczba postów : 42
Data dołączenia : 22/02/2012

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

forumowa twórczość Empty
forumowa twórczość I_icon_minitimeSro Sty 09, 2013 7:17 pm
Cytat :
jakiś dział miał jako obrazek portret Django Reinhardta
O tak, uwielbiam Django! Very Happy To mój pomysł był (cóż… jak wszystkie obrazki działów). Był to zresztą dział "Twórczość", który został usunięty, bo uznałem, że wystarczy na ten cel temat czy dwa, a nie cały dział.

Lubię sobie posłuchać dobrego jazzu (90% to twórczość Reinhardta właśnie), ale nie jestem znawcą. Moje jedyne doświadczenia z muzyką to gra na flecie w podstawówce Wink Dlatego nie spodziewaj się jakiejś analizy i dokładnej oceny, a jedynie takiego łopatologicznego "czy mi się podobało".

Pierwsze jest naprawdę świetne, podobało mi się Smile Co by tu więcej dodać… No, dobre jest.
Drugie podoba mi się jeszcze bardziej, wspaniałe. Człowieku - masz talent.
Trzecie jest nieco gorsze, choć i tak nigdy w życiu bym tak nie zagrał - nawet, gdybym ćwiczył. Z początku parę jest takich, hm... wyższych dźwięków, które psują efekt. I możesz nawet na mnie krzyczeć, że tak miało być i o to chodzi, ale mi bardziej podobały się poprzednie nagrania. Za to dźwięki klarnetu pięknie łączą się z fortepianem, tworząc coś, czego miło się słucha Wink

To by było na tyle, taka tam ocena beztalencia.


Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mafia PBF • Dołącz do rodziny! :: Poza fabułą :: Przy kieliszku whiskey-