IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

Co dziś na słuchawkach?

Simone Fontane
Franchetti
Simone Fontane

Liczba postów : 39
Data dołączenia : 04/07/2012
Wiek : 27

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitimeSob Gru 01, 2012 4:24 pm
Muzyka to nieodzowna sztuka struktur dźwiękowych w naszym teraźniejszym życiu, która wpływa na psychikę człowieka przed dźwięk. Wiadomo o co więc chodzi. Każdy podaje muzykę jakiej obecnie słucha, może która przypadła mu do gustu, którą wielki, kocha, miłuje... proszę tylko nie gwałcić uszu Smile Każdy, maximum jeden post dziennie i nie więcej Smile


Jeden Osiem L - Kilka Chwil
Chet Baker
Franchetti
Chet Baker

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 14/11/2012

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitimePon Gru 03, 2012 8:20 pm
Hmm, ja bym był za urozmaiceniem tego tematu: dodając swoją piosenkę, utwór, moglibyśmy oceniać to, co zamieścił poprzednik. Pokusiłbym się nawet o ocenę w punktach.

Zatem: jeszcze kilka miesięcy temu podchodziłem do rapu z wrogością, sądząc, że to w większości, że tak to ujmę: "$%^^ i #^#@ oraz ^@^@ mać". Było tak, dopóki nie poznałem gościa, który słuchał naprawdę znakomitego rapu nie tylko w warstwie tekstowej, jak i muzycznej. Dlatego też podszedłem to Twojego posta bardzo optymistycznie. Rzeczywiście, estetyka recytowania tekstu nie jest mi najbliższa, ale muzycznie jest super, bogate instrumentarium, niezły aranż. Zawiódł mnie trochę tekst, bo w ambitnym rapie słyszałem o wiele lepszą twórczość, no ale źle też nie jest. Dam 7/10.

A teraz ja:
Zazwyczaj słucham cięższego jazzu, ale ostatnio coś mnie wzięło na taki względny mainstream Smile

PAT METHENY: JACO


Btw, dlaczego nie działa youtube tag?
Patrick de Lucia
De Lucia
Patrick de Lucia

Liczba postów : 28
Data dołączenia : 19/11/2012

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitimePon Gru 03, 2012 8:50 pm
Podoba mi się ten nowy pomysł, z ocenianiem.

Do jazzu zawsze podchodziłem... dość pozytywnie. Nie był to może mój ulubiony gatunek muzyczny, ale gdybym miał do wyboru jazz, metal, czy rap, to z pewnością był by to jazz. Ten akurat utwór oceniam na 8/10.

A teraz o moim:
Scatman, bo to właśnie o nim mowa, stworzył jeden "hit", który ja po prostu ubóstwiam. Muzyka Scatmana miała związek z jazzem i w pewnym sensie, także z techno. Techno to mój ulubiony gatunek muzyczny, który został zaszczepiony w moim sercu przez ojca. Very Happy

Koniec tego biadolenia, wrzucam mój ulubiony utwór Scatmana, czyli:
Scatman (Ski-Ba-Bop-Ba-Dop-Bop)


Chet Baker
Franchetti
Chet Baker

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 14/11/2012

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitimePon Gru 10, 2012 6:21 pm
Strasznie mnie irytuje powszechna opinia panująca na temat techno. Ludzie gardzą tym gatunkiem, zupełnie bezpodstawnie. Ot, chociażby słowa mojego nauczyciela od wiedzy o kulturze: "techno to nie sztuka, bo tej muzyki nie tworzy człowiek, tylko komputer". Bzdura! Można znaleźć naprawdę kawał ambitnej twórczości w muzyce elektronicznej. A to, że jest równie wiele kiczu, to prawda, ale niczego to nie zmienia. Kicz jest wszędzie. Nawet w jazzie, albo klasyce.
Dlatego, choć Scatmana jakoś szczególnie nie lubię, w ramach protestu przeciw poniżaniu techno daję 9/10.

No to ja:

CHET BAKER, PAUL DESMOND - AUTUMN LEAVES

Jeden z najsłynniejszych jazzowych standardów w wykonaniu dwóch gigantów tzw. cool jazzu. Btw, też zauważyliście pewną zbieżność nazwisk? Wink
Maddalena Rapetti
Kobiety
Maddalena Rapetti

Liczba postów : 27
Data dołączenia : 30/11/2012
Skąd : Lost Island

Ekwipunek
Broń: Colt 1911

Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitimeCzw Gru 13, 2012 10:08 pm
Podobno do wszystkiego trzeba dorosnąć albo inaczej - poczekać na dobry moment, a coś nas zachwyci. Ja ostatnio tak mam za sprawą jazzu, który kiedyś był dla mnie czymś zupełnie poza zasięgiem, a dziś uczę się go słuchać. Zatem dzięki za AUTUMN LEAVES. 9/10, bo może coś okaże się jeszcze lepsze Smile .

Ode mnie. Kto lubi muzykę instrumentalną, trochę elektroniki i niezawodne gitarowe brzmienie, nie powinien się rozczarować. Mój ulubiony wykonawca.
Mike Oldfield - The Songs of Distant Earth
Renato Antinori
Reginelli
Renato Antinori

Liczba postów : 8
Data dołączenia : 17/01/2013
Wiek : 27
Skąd : Września

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitimeSro Sty 23, 2013 7:31 pm
Muzyka miła dla ucha, bardzo mi się spodobała, dlatego 9/10 Smile

Ode mnie może trochę alternatywnego rocka, może ktoś słyszał o Coldplay? Smile Genialne teksty piosenek - to przede wszystkim. Według mnie najlepszy band ever.
Coldplay - In My Place
Simone Fontane
Franchetti
Simone Fontane

Liczba postów : 39
Data dołączenia : 04/07/2012
Wiek : 27

Ekwipunek
Broń: S&W Model 10

Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitimeSob Sty 26, 2013 10:34 am
Ogólnie rocka lubię, ale to tylko takie wybrane kawałki, ten poprzedni nawet mi przypadł i oceniam go na 7/10. Ja jednak słucham Rapu, a poniżej naprawdę zajebisty kawałek Diox/ The Returners.

Diox / The Returners feat. Pelson - Kroki
Giulia de Lucia
Kobiety
Giulia de Lucia

Liczba postów : 5
Data dołączenia : 20/11/2012
Wiek : 31
Skąd : z nibylandii

Ekwipunek
Broń:

Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitimeSob Sty 26, 2013 11:21 am
Hmm, ja ogólnie rzecz biorąc słucham wszystkiego. W sercu od młodości rock, wszelkie odmiany, na szczęście w pewnym momencie życia przestałam być pankówą i otworzyłam umysł na inną muzykę. Jestem teraz osobą, która wszędzie znajdzie coś dla siebie. Wink Ba, jestem z tego cholernie dumna.
to wyżej całkiem, całkiem, aczkolwiek preferuję innych raperów niechaj będzie 8/10
teraz to, co ja kocham najbardziej, jako,że nadal żyję koncertem, na którym byłam tydzień temu Very Happy

kaenżet- artyści

od siebie dodam,że Kazik to jeden a artystów, który jako pierwszy rapował w Polszy Very Happy
Sponsored content


Co dziś na słuchawkach? Empty
Co dziś na słuchawkach? I_icon_minitime


Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mafia PBF • Dołącz do rodziny! :: Poza fabułą :: Przy kieliszku whiskey-